Обява №7362 за продажба на Жребци - Samorai
Име: Samorai
Порода: pinto
Висок: 165
Пол: majki
Роден: 0000-00-00
Баща:
Майка:
Цена: € 3000.00
Град: montana
Телефон: 0876116220

описание Кон №7362

Заглавие на снимката:

samorai

За снимката:

Общо описание:

mn spokoen i dobar moje da se polzva za vsichko
Сподели