Обява №7628 за продажба на Кобили - Veronika
Име: Veronika
Порода: Obiknovenna
Висок: 150
Пол: Jenski
Роден: 0000-00-00
Баща:
Майка:
Цена: € 330.00
Град: Pazardjik
Телефон: 0890915699

описание Кон №7628

Заглавие на снимката:

Kobila

За снимката:

Общо описание:

Kobilata e na 8 godini vsichko raboti ne xape ne rita mnogo spokoina prodava se speshno
Сподели